Drzwi antywłamaniowe


Stalowe drzwi przeciwpożarowe T 30-1 H8-5 Hormann

Opis: Ognioodporny, gotowy do montażu zestaw drzwiowy . Przebadany i dopuszczany do montażu w ścianach murowanych i betonowych.

Drzwi przeciwpożarowe, posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki budowlanej w Warszawie AT-15-3493/2000 oraz Certyfikat Zgodności wydany przez COBR „Metalplast” w Poznaniu Nr ITB-1/2001.

Izolacyjność akustyczna Rw ok. 39 dB osiągana tylko z uszczelką okalającą.

Izolacyjność cieplna k = 1,9 W/m2K

Płyta drzwiowa. Grubość 45 mm, z dwustronną przylgą, grubość blachy 0,9 mm, wzmocniona stalowym płaskownikiem.

Izolacja płyta z włókien mineralnych. Płyta drzwiowa i ościeżnica ocynkowane i zgruntowane (pomalowane farbą proszkową na kolor biało szary).

Ościeżnica. Specjalna czterostronna ościeżnica kątowa, o grubości 2,0 mm, z uszczelka okalającą, z przyspawanymi kotwami pod kołki rozporowe.

Okucia. Zamek wpuszczany zgodny z DIN 18250, z otworem pod wkładkę patentową ( z wkładką zwykłą i 1 kluczem), zaokrąglone klamki (polipropylen) w kolorze czarnym łożyskowane.

Zawiasy i samozamykacze:

  • 1 zawias sprężynowy
  • 1 zawias konstrukcyjny zgodny z DIN 18272
Stalowe drzwi przeciwpożarowe T 60-1 H60

Opis: Ognioodporny, gotowy do montażu zestaw drzwiowy . Przebadany i dopuszczany do montażu w ścianach murowanych i betonowych

Drzwi przeciwpożarowe, posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki budowlanej w Warszawie AT-15-3603/2001 oraz Certyfikat Zgodności wydany przez COBR „Metalplast” w Poznaniu Nr ITB-248/2001.

Płyta drzwiowa. Grubość 55 mm, z trójstronną przylgą. Grubość blachy 1,0 mm. Wzmocnienie płaskowników stalowych. Izolacja: dwie warstwy płyty gipsowo kartonowej, pomiędzy nimi płyta z wełny mineralnej.

Ościeżnica: standardowo kątowa, o grubości 2,0 mm, z trójstronną uszczelką chloroprenową i okrytym materiałem przeciwpożarowym, z przyspawanymi kotwami do zamurowania lub pod kołki rozporowe.

Powierzchnia zewnętrzna: Płyta drzwiowa i ościeżnica cynkowane, gruntowane warstwą farby proszkowej na kolor biało szary na bazie Ral 9002.

Okucia: Zamek wpuszczany zgodny z DIN 18250, z otworem pod wkładkę patentową (z wkładką zwykłą i 1 kluczem), zaokrąglone klamki (polipropylen) w kolorze czarnym łożyskowane.

Zawiasy i samozamykacze: 2 zawiasy trzyczęściowe, łożyskowane 1 zawias sprężynowy.