Portret firmy

Firma GADiP została założona w 1985 roku i od tego czasu specjalizuje się w dostawach , bram garażowych, bram przemysłowych oraz automatyki bramowej.
Firma jest dealerem wiodących marek tej branży takich jak Hormann, Nice, Ceame, Beninca, Faac i inne.

Wykonuje pomiary, wyceny u klienta oraz montaże dostarczanych wyrobów.

Podstawowe produkty to:

  • bramy segmentowe garażowe firmy Hormann i Gadip przeznaczone do garaży domów jednorodzinnych, garaży zbiorczych, oraz budynków przemysłowych o wszelakim przeznaczeniu
  • automaty do otwierania bram garażowych, bram przemysłowych, bram wjazdowych i furtek,
  • szlabany i słupki parkingowe,
  • drzwi stalowe wielofunkcyjne i antywłamaniowe

Powyższe produkty są sprzedawane każde z osobna lub kompleksowo. Firma zapewnia doradztwo na etapie projektowania bram do garaży jak również oferuje pełny montaż dostarczonych produktów wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Stałą troską firmy jest uzyskanie wysokiej jakości dostaracznych wyrobów, montażu oraz uzyskanie długoletniej bezawaryjnej eksploatacji.
Długoletnia praktyka i współpraca z takimi firmami jak: Hörmann, Raynor, Nice, Came, sprawia że nasze wyroby są praktyczne, wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

Firma GADiP Z.P.H. została założona głownie dla odbiorców indywidualnych jak i instytucjonalnych, w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram, drzwi, napędów. Od początku ściśle współpracujemy z niemieckim producentem "Hörmann". 

Od dłuższego czasu firma GADiP spełnia wymogi Hörmann Polska Sp. z o.o. w zakresie znajomości produktów i fachowości montażu uzyskując statut AUTORYZOWANEGO PARTNERA, oraz wymogi w zakresie przygotowania technicznego do montażu i towarów oferowanych przez Hörmann Polska Sp. z o.o. uzyskując statut AUTORYZOWANEGO SERWISU.

Gwarancja na wyroby od 1 roku do 10 lat
Konkurencyjne ceny | Bardzo krótkie teminy dostaw